En Yeni Mp3ler İndir

Düş Peşine (HD) İNDİR | Vivatürkiye

TELEGRAM TAKIP EDIN
Değerli kullanıcılar, Flac albümlerinin yanı sıra albüm ve site arşivleri satın almak, şarkılarınızı ve podcast'lerinizi Viva Türkiye Medya'da, WhatsApp, Telegram ve e-posta yoluyla çalmak için site iletişim formu ile iletişime geçin.
(Whastapp & Telegram : +1 757 785 4928)| (Email :info.vivaturkiye@gmail.com)
Bu şarkıya oy ver post

Düş Peşine (HD) İNDİR

Düş Peşine Full HD Tek Parça İndir

Düş Peşine Türk Film İndir

Düş Peşine 1080p HD Film İndir

Düş Peşine, Düş Peşine Yerli Film indir, download film Düş Peşine, download Düş Peşine, Düş Peşine, Düş Peşine indir, Düş Peşine Full HD Yerli film indir, Düş Peşine Full HD 1080P İndir, Düş Peşine Tek Parça Film, Full HD Film izle, Yerli Film izle, Düş Peşine Filmi Full İndir Ücretsiz, Yerli Filmler,

 

Düş Peşine, gönüllü çalıştığı akademinin kapanmasını engellemeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Kardeşi ile birlikte Kaş’ta yaşayan Kaan, engelli çocukların eğitim gördüğü Düşler Akademisi’nde gönüllü olarak çalışır. Akademinin müdürü, borçları nedeniyle zora düşmektedir ve bu nedenle akademinin kapanması gündeme gelir. Kaan, bu sırada şehre tatile gelen arkadaşlarıyla birlikte akademiyi kapanma tehlikesine karşı korumaya çalışır. Kaan ve arkadaşları, akademinin kapanmasını engelleyebilecek midir?

SİZ DE DÜŞÜNCENİZİ BELİRTEBİLİRSİNİZ. Yayınlandı : 0 - İnceleme bekleniyor : 9
0 0 votes
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x