HİT ALBÜMLER Special POST

VIP Üyelik

Yayın tarihi : Salı 21 Kasım 2023 5.939 Görüntüleme

 

Özel abonelik satın alarak, vivatürkiyeyi desteklerken ve tüm reklamları kaldırırken, vivatürkiye medyasının tüm özel yayınlarını indirmeye erişebilirsiniz.

 

  1. “Vip abonelik satın alma kuralları”
  2. Bu hizmet dünyanın her yerindeki ev kullanıcılarına sunulmaktadır.
  3. Hesap bilgilerinizi kimseye vermenize izin verilmez, hesabınızın kötüye kullanılmasından siz sorumlusunuz.
  4. Hesabınızla indirme yapmak için sanal sunucuları (VPS) kullanmanıza izin verilmez, aksi takdirde IP’niz ve hesabınız bloke edilecektir.
  5. Hesabın tüm Uydu internet hizmetlerinde kullanılması yasaktır, kullanmanız durumunda IP’niz ve hesabınız bloke edilecektir.
  6. Hesabın aynı anda iki farklı sistemde kullanılması yasaktır ve her iki sistemin hesabı ve IP’si bloke edilir ancak hesabın aynı kişi tarafından iki farklı cihazda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.
  7. İndirme esnasında VPN, VPN gibi servislerin kullanımı yasaktır, kullanmanız durumunda servis IP’niz bloke edilecektir.
  8. Site sunucusu bağlantılarının herhangi bir yerde paylaşılması yasaktır ve sistem tarafından tespit edilmesi halinde tespit edilen hesap kalıcı olarak engellenecektir.
  9. Sitede önceden veya beklenmedik bir şekilde meydana gelen ve 24 saatten fazla süren herhangi bir hizmet kesintisi sosyal ağlarda bildirilecek ve sorun çözüldükten sonra her kullanıcıya verilen zarar miktarına göre tazminat verilecektir.
  10. Bir satın alma işlemi yapmadan önce her kullanıcı, bu hizmeti tüm yönleriyle inceledikten sonra indirme sisteminin satın alınması ve kullanımına ilişkin tüm eğitimleri okumakla yükümlüdür, çünkü özel bir abonelik satın almak, kuralları incelemek, hizmet koşullarından tam olarak haberdar olmak ve Sağlanabilecek içerik.Tabii ki, belirtilen kurallara uyulmaması, hizmet koşulları hakkında bilgi eksikliği veya hizmeti kullanamama durumlarında alınan para iade edilmeyecektir.

 

Aboneliği satın aldıktan sonra kullanıcı adı ve şifre görünecektir.

 

 

Satn almak istediğiniz vip paketını seçin

 

Vivatürkiye Premium Hesap (1 aylık abonelik)Vivatürkiye Premium Hesap (2 aylık abonelik)Vivatürkiye Premium Hesap (3 aylık abonelik)Vivatürkiye Premium Hesap (6 aylık abonelik)

 

 

Giriş bilgilerini aldıktan sonra Buradan kullanıcı panelinize giriş yapın ve vip dosyaları kolay ve hizli şekilde indirebilirsiniz.

 

 

 Değerli kullanıcılar, Flac albümlerinin yanı sıra albüm ve site arşivleri satın almak, şarkılarınızı ve podcast'lerinizi Viva Türkiye Medya'da, WhatsApp, Telegram ve e-posta yoluyla çalmak için site iletişim formu ile iletişime geçin. (Whastapp & Telegram : +1 757 785 4928)| (Email :[email protected]) | ( Contact via contact form)