Site sunucusundan nasıl indireceğinizi öğrenin

0

 

*-Viva Türkiye sitesinden çok yüksek indirme hızı ile müzik ve albüm indirmeyi eğitimi ve öğrenmesi*-

 

Değerli Viva Türkiye web sitesi kullanıcıları, sitemizden PC ve Android telefonlarda mükemmel, hızlı ve çok yüksek hızda indirmek için PC ve Windows’a internet download manager programı, Android işletim sistemi ve telefonlara ise Advanced Download Manager programını yüklemek gerekmektedir ki Sunucumuzdan maksimum hız ve kalitede indirme yapabilmeniz için

 

Windows ve Android Download Manager programlarını aşağıdaki linklerden indirebilir ve kurabilirsiniz… Bu programlar tamamen aktif. etkinleştirilmesine gerek yok , ücretsiz ve her ay güncellenecektir…

 

PC ve Windows için Download Manager programını indir (internet Download Manager)

 Direkt Link : Download | indir

 

Android telefonlar için download manajer programını indir (Advanced Download Manager)

 Direkt Link : Download | indir

Google Play : Download | indir

 

**********DMCA**********

Şikayet, Telif Hakları Ihlali Ile Ilgili Tüm Bildirimlerinizi info.vivaturkiye@gmail.com Adresinden Iletebilir Veya Sitemizin Iletişim Bölümünden Bizlere Ulaştırabilirsiniz.

**********DMCA**********

You Can Contact The Site Administrator And Request An Album And Song via Email (info.Vivaturkiye@Gmail.Com) And If You Think Shared Albums Or Songs Have Copyright Problem , Please Email Or Write Us From Contact Form To Resolve Problem .

06 Eylül 21
 

Şikayet, Telif Hakları Ihlali Ile Ilgili Tüm Bildirimlerinizi info.vivaturkiye@gmail.com Adresinden Iletebilir Veya Sitemizin Iletişim Bölümünden Bizlere Ulaştırabilirsiniz.

You Can Contact The Site Administrator And Request An Album And Song via Email ( info.Vivaturkiye@Gmail.Com ) And If You Think Shared Albums Or Songs Have Copyright Problem , Please Email Or Write Us From Contact Form To Resolve Problem .